Vážení zákazníci, od 4. 7. do 8. 7. 2022 bude náš obchod uzavřen z důvodu dovolené. Vaše internetové objednávky z tohoto období budou vyřízeny a osobní vyzvednutí bude možné až následující pracovní den 11. 7. 2022. Děkujeme za pochopení. LED-LUMIN s.r.o.

ASTEL LIGHTING

Slovinská společnost ASTEL d.o.o. byla založena v roce 1991 a je jedním z předních evropských výrobců video sledovacích zařízení. Zkušenosti v oblasti bezpečnosti a GSM poplašných systémů vedly společnost ASTEL d.o.o. k vývoji a výrobě elektronických námořních zařízení, která jsou uživateli výborně přijímána pro vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti provozu. Značka bazénového a zahradního osvětlení ASTEL LIGHTING byla uvedena na trh v roce 2009 jako výsledek velmi dobře přijímaných produktů mořského osvětlení montovaných do luxusních jachet pod obchodním označením ASTEL MARINE. Bazénové osvětlení ASTEL LIGHTING se vyznačuje unikátním a nadčasovým designem, vynikající kvalitou zpracování a použitých materiálů a je určena pro náročného uživatele poptávajícího originální osvětlení s jasnou dávkou luxusu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení