LED bazénové světlo solární - DeepBlue modrá

Kód: 41002M
Značka: LedecSun
7 199,50 Kč 5 950 Kč bez DPH
Skladem

Máte již zabudovaný bazén a dodatečně tento chcete osvětlit? Je to tak jednoduché - montáž do pěti minut bez zásahu do konstrukce bazénu, žádná elektroinstalace, nulové náklady na elektřinu. To jsou světla LedecSun a bazénový světlomet  DEEPBLUE v barvě vyzařovaného světla modrá. Svítidlo osvětlí plochu přibližně 20m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V zastoupení španělského výrobce LedecSun si Vám dovolujeme představit bazénový světlomet DeepBlue , který je bezesporu revolučním řešením osvětlení bazénů a to i bazénů již realizovaných, které nedisponují instalovaným osvětlením. Samotný světlomet je bez nároků na jakoukoliv spotřebu energie, elektrická energie se kumuluje ze solárních panelů, které jsou součástí světlometu. Tudíž zde také odpadá nutnost jakékoliv elektroinstalace. Samotný světlomet se za pomoci polymerového lepidla nalepí přímo na stěnu bazénu bez nutnosti odpouštění vody, kdy samotná instalace zabere cca 5 minut Vašeho času a zvládne ji prakticky každý! Ostatně zhlédněte videoprezentaci + další videa v kategorii „VIDEO".
Světlomet DeepBlue je plně automatický světlomet dobíjený solárními panely s vyzařovanou barvou světla „modrá“. Dobíjení světlometu probíhá během dne a průměrná doba svícení je v noci cca 7 hodin. Světlomet se automaticky rozsvítí při stmívání, kdy první hodinu je „náběh“ světla plynulý, aby toto kopírovalo stmívání samotného dne. Světlomet pracuje s napětím nižším než 4 volty, eliminována je jakákoliv nutnost elektroinstalace a tudíž nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Samostatný světlomet osvětlí plochu přibližně 20m2.  

Světlomet DeepBlue se instaluje přímo na stěnu bazénu a to lepením za pomoci polymerového lepidla. Pro instalaci není tudíž nutné nejen jakékoliv vrtání do bazénu, ale také nemusíte odpouštět vodu.

Samotný světlomet je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a komponentů, splňující certifikaci RoHS. Vhodný do slané i chlorované vody.

Určeno pro veškeré typy bazénů mimo plastový.

  • Žádná spotřeba elektřiny, solární nabíjení pod vodou
  • Automatické zapnutí/vypnutí
  • Rychlá instalace bez nutnosti odpouštění vody v bazénu a zásahů do konstrukce bazénu
  • Tenký profil bez okrajů
  • Žádné elektrické přípojky
  • Vhodné do chlorované i slané vody
  • Podvodní osvětlení pro bazény, jezírka, fontány, atd.
  • Osvětlení bazénu s nulovými náklady na energii

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED SVĚTLA SOLÁRNÍ A NABÍJECÍ
Záruka: 2 roky
Výkon + napětí: 3,8V, kapacita 3.200mA
Ovládání: Automatické
Barva světla: Modrá, 470nm
Svítivost: 320 Lumen
Typ a počet LED v žárovce: SMD PLCC-2 High Power
Úhel vyzařování: 175° - horizontálně i vertikálně
? Krytí: IP68
Rozměr: Ф 310 mm, šířka 12mm
Hmotnost: 1200gr
Provozní teplota: -10°C až + 50°C

Instalace světel LedecSun

LedecSun - instalace a ukázka svítivosti a automatického režimu

LedecSun - ukázky svítivosti a automatického režimu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: