Bezdrátové systémy řízení jachet

Kód: 1130
1,21 Kč 1 Kč bez DPH
Předobjednat

Každý kapitán nebo majitel plavidla se setkal s problémem manévrování plavidla během dokování v přístavu nebo kotvení. Díky bezdrátovému dálkovému ovládání motorových jachet jsou nyní tyto problémy minulostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý kapitán nebo majitel plavidla se setkal s problémem manévrování plavidla během dokování v přístavu nebo kotvení. Špatná komunikace s ostatními členy posádky může způsobit potíže vedoucí k poškození jeho vlastních nebo jiných plavidel a v nejhorším případě k ublížení na zdraví. Díky bezdrátovému dálkovému ovládání motorových jachet jsou nyní tyto problémy minulostí.

S použitím dálkového ovládání má kapitán kontrolu nad svým plavidlem z jakéhokoli místa na jachtě. K ovládání motorů, přídě a záďových trysek, stejně jako kotevního windloše během kotvení se používají vysoce kvalitní spínače a klíče. Jednotka dálkového ovládání je uzavřena v ergonomicky navrženém vodotěsném pouzdře, které zajišťuje jednoduchou obsluhu a přenositelnost. Díky dodávané nosné náčině jej lze dokonce nosit kolem krku, čímž se uvolní ruce pro další úkoly během dokování. Řízení plavidla je tedy vždy na dosah ruky velitele plavidla v případě, že jsou nutné jakékoli opravy pohybu plavidla v důsledku větru nebo jiných faktorů.

Během kotvení je možné úplné ovládání plavidla z přídě, což umožňuje kapitánovi přesně určit polohu kotvy a vyhnout se jakýmkoli překážkám pod vodou. Při vážení kotvy je možné řádné manévrování plavidla přímo z přídě, čímž se zabrání přetížení kotevního rumpálu a možnému zapletení s jinou kotvou.

Toto dálkové ovládání zařízení je dodáváno ve třech verzích. Verze MYW868B/CP-3 řídí motory plavidla a kotvící rumpál; verze MYW868B/CP-4 řídí motory plavidla, kotvící rumpál a příďovou trysku; a verze MYW868B/CP-5, kromě řízení motoru a přídě trysky, také funkce záď tryska řízení.

Další jednotku dálkového ovládání, MYW868BE, lze také dodat pro připojení systému ke speciálním elektronickým řídicím hlavám nebo pro připojení k sekundární elektronické řídící hlavě, pokud je jachta vybavena můstkem.

Bezdrátový systém řízení jachet se skládá z vysílacích a přijímacích jednotek. Vysílač "Remote Controller" (umístěný v ergonomickém plastovém pouzdře) je řízen obsluhou. Přijímač je postaven uvnitř lodi a má veškerou potřebnou elektroniku pro připojení k řídicím systémům lodi.

Bezdrátový systém řízení jachet je patentován (P-200800217) pro dosažení bezpečné a vysoké spolehlivosti provozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: ASTEL MARINE - OSVĚTLENÍ PRO LODĚ A DOKY
Počet kanálů: 6 (CP3), 8 (CP4), 10 (CP5)
Přenosový kód: 40 bit
Frekvence: 868 MHz
RF výstupní výkon: max. 10 mW
Zdroj napájení: 3V lithium battery CR2
Materiál + krytí: ABS, IP65 protection
Rozměry: 150 x 60 x 34 mm
Hmotnost: 200 gr
Provozní teplota: 0°C – +50°C

ASTEL MARINE - Wireless Yacht Control - MYW868B/CP

ASTEL MARINE - Wireless Yacht Control - MYW868B/CP

ASTEL MARINE - Wireless Yacht Control - MYW868B/CP

ASTEL MARINE - Wireless Yacht Control - MYW868B/CP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: