Vážení zákazníci, z důvodu usnesení vlády ČR je provozovna do odvolání uzavřena. Zboží lze objednat přes e-shop a následně ho vyzvednout přes "dveře", doporučujeme platbu kartou. Zboží s dopravou na Vaši adresu si stále můžete objednat na našem e-shopu. Děkujeme za pochopení.

OVLADAČE A STMÍVAČE

4 položek celkem

Cena

7266643
17266643

Značky

Položek k zobrazení: 4
Ovladač RGB pro bazénové LED osvětlení G3.1
1 560 Kč bez DPH
1 887,60 Kč

CONTROLLER MULTICOLOR slouží k absolutně bezproblémové synchronizace RGB bazénových světel LED-STAR MULTICOLOR G3.1. Synchronizovat můžete prakticky neomezený...

14001
HG 803SA (1)
5 490 Kč bez DPH
6 642,90 Kč

DMX512(300) je plnobarevný LED kontrolní, bezdrátový systém, který je určen pro ovládání,  jak bazénového, tak fontánového, zahradního a dalších LED osvětlení z...

14002
WI FI Controller image
1 890 Kč bez DPH
2 286,90 Kč

WIFI RGB CONTROLLER slouží k ovládání a synchronizace RGB bazénového osvětlení s ovládáním přes domácí multimedia, mobilní telefon, notebook apod. Zbavte se věčného hledání...

14003
Clipboard01
600 Kč bez DPH
726 Kč

Ovladač barevných režimů RC-PY  je určen k napojení a synchronizaci bazénových žárovek a ostatních světel v režimu RGB.

14004

V kategorii najdete sortiment transformátorů a zdrojů k napájení bazénového a ostatního osvětlení a dále také možnosti ovládání světel, především ve variantách osvětlení RGB – externí RGB, WI-FI a DMX.

EXTERNÍ RGB OVLADAČ „CONTROLLER MULTICOLOR“ Vám zajistí bezproblémovou synchronizaci více RGB (změny barevných režimů) světel ve Vašem bazénu s ovládáním dálkovým ovladačem či manuálně přes samotný "controller". Určeno pro veškeré světla LED-STAR s označením G3.1.

EXTERNÍ "WI-FI CONTROLLER", jak již sám název napovídá, umožňuje ovládání RGB světel přes program ve Vašem telefonu, IPadu, tabletu apod.  (podporuje rozhraní Android i IOS). Samozřejmostí je bezproblémová synchronizace barevných režimů více RGB světel. Určeno pro veškeré světla LED-STAR s označením G3.1.

EXTERNÍ RGB OVLADAČ „CONTROLLER FAMILY“ je určen pro RGB žárovky a světlomety z řady "LED-STAR FAMILY". Vyznačuje se výbornou cenou, jednoduchým ovládáním skrze dálkový ovladač. Určen pro ovládání maximálně pěti RGB světel "Family" v bazénu.  Samozřejmostí je bezproblémová synchronizace barevných režimů více RGB světel.