RGB ovladač PAR56 SUN

Kód: 14009
Značka: LED-STAR
2 407,90 Kč 1 990 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

RGB ovladač PAR56 SUN slouží k bezproblémové synchronizace RGB bazénových světel s barvou vyzařovaného světla RGB a RGBW. Synchronizovat můžete prakticky neomezený počet světel. Možnost dálkového či manuálního ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RGB ovladač PAR56 SUN slouží k bezproblémové synchronizaci RGB bazénových světel v barvě vyzařovaného světla RGBW a RGB. Synchronizovat můžete prakticky neomezený počet světel s možností dálkového a manuálního ovládání.

RGB ovladač SUN není koncipován jako většina ovladačů RGB signálu na trhu na principu přerušování toku elektrického proudu, ale jako klasický RGB controller, který je instalován až za samotným transformátorem, tudíž je oproštěn od problémů s případnými výkyvy či výpadku proudu (při výpadku proudu a následném zapnutí se světle samovolně nezapnou). Samotný RGB ovladač SUN disponuje 14 barevnými režimy, dále funkcemi rozjasňování a ztlumování intenzity světla (stmívač),  režimy automatických změn barev s možností nastavení rychlosti těchto změn atd. Instalací RGB ovladače SUN je možno synchronizovat světly do příkonu 600W. V případě požadavku na synchronizaci více RGB světel se vždy na dalších 600W napojí ZESILOVAČ RGB SIGNÁLU. Takto můžete napojit neomezený počet světel s plnou synchronizací.  

Dosah dálkového ovladače ve volném prostoru cca 100 metrů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OVLADAČE A STMÍVAČE
Výkon + napětí: 1,5 W AC12-15V
Pro osvětlení do výkonu: 600W
Ovládání: Dálkové, manuální
Barva světla: RGB, RGBW
Počet barevných režimů: 14
Frekvence: 50-60Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LED-STAR je značka bazénového osvětlení vyráběného pro společnost LED-LUMIN s.r.o.