Vážení zákazníci, z důvodu usnesení vlády ČR je provozovna do odvolání uzavřena. Zboží lze objednat přes e-shop a následně ho vyzvednout přes "dveře", doporučujeme platbu kartou. Zboží s dopravou na Vaši adresu si stále můžete objednat na našem e-shopu. Děkujeme za pochopení.

Bazénová žárovka LED-STAR MULTICOLOR RGB 25W

Kód: 11004R
Značka: LED-STAR
5 674,90 Kč 4 690 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce svítivá RGB žárovka řady PAR56 - náhrada za klasickou halogenovou žárovku PAR56. Vhodná do bazénu osazeným jedním světlem, ovládání dálkovým ovladačem či manuálně. S vnitřní pamětí pro poslední navolenou barvu. Včetně dálkového ovladače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED-STAR MULTICOLOR je patentová a inovativní bazénová žárovka řady PAR56. Zásadním rozdílem oproti standardním žárovkám PAR56 – ať halogenových tak LED, je maximální zajištění žárovky proti možnému rozlepení ve spoji mezi tělem žárovky a čočkou. Spoj je řešen výliskem ANTI-UV polykarbonátu, který chrání vnitřní stěnu světla a zároveň je čočkou  shora osazen těsněním a také je zajištěn dvanácti šrouby. Toto poskytuje žárovce maximální ochranu proti možné nestabilitě spoje. Samotná žárovka je osazena vysoce svítivými 18x3Watt LED MULTICOLOR 4IPY CREE, které poskytují maximální jas a intenzitu vyzařovaného světla. Tělo žárovky je z nerez oceli V4A/316, čočka vysokopevnostní polykarbonát. Proti možnému přehřátí je žárovka osazena unikátní high-tech termo deskou. LED-STAR MULTICOLOR představuje výraznou inovaci mezi LED žárovkami PAR56 a to při výborné ceně.  

Žárovka LED-STAR MULTICOLOR je určena do bazénu osazeným jedním světlem. Žárovka je dodávána včetně dálkového ovladače. Při požadavku na osazení bazénu více světly a následným požadavkem na synchronizaci barevných režimů u více světel doporučujeme naše žárovky LED-STAR MULTICOLOR G3.1 (ovládání dálkovým ovladačem) nebo žárovky LED-STAR MULTICOLOR WI-FI (ovládání přes multimediální zařízení apod.) či LED-STAR DMX (ovládání přes rozhraní DMX512).

Žárovka s barvou vyzařovaného světla RGB spektrum, určena pro osazení do bazénů s jedním světlem

Ovládání dálkovým ovladačem či manuálně. 14 barevných režimů.

Dvojitá ochrana proti možnému rozlepení. Spoj těla žárovky a čočky není řešen lepením, jako u ostatních typů na trhu, ale je taktéž jištěn šrouby

Výborná svítivost a krásně jasné barvy díky použití MULTICOLOR LED čipům

Tělo žárovky v materiálu NEREZ V4A 316, čočka ANTI-UV polykarbonát

Vynikající odvod tepla díky použití high-tech termo desce

Certifikace UL, CE(EMC & LVD), ERP, FCC, RoHs, IP68, R&TTE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED BAZÉNOVÉ ŽÁROVKY PAR56
Záruka: 2 roky
Výkon + napětí: 18x3Watt 12V AC/DC 50~60Hz
Ovládání: Dálkový ovladač, manuální
Barva světla: RGB spektrum
? Svítivost: 1200 Lumen
Typ a počet LED v žárovce: 18x3Watt MULTICOLOR čip CREE
Úhel vyzařování: 60°
Krytí: IP68
Rozměr: 177 x 102mm
Materiál: Anti-UV tvrzený polykarbonát + nerez SS316L
Provozní teplota: -20°C až + 40°C
Životnost: 50.000 provozních hodin

Bazénová světla PAR56 LED-STAR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: