LED světlo do bazénu LED-STAR MULTICOLOR PAR56 25W, 12V, 1200lm, RGB barevné - G3.1

Kód: 11005R
Značka: LED-STAR
5 503,08 Kč 4 548 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce svítivá RGB žárovka. K osazení do bazénů s více světly s požadavkem na zcela bezproblémovou synchronizaci barev. Vhodná od dvou RGB světel v bazénu až po neomezený počet. S vnitřní pamětí pro poslední navolenou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED-STAR MULTICOLOR 18x3W G3.1 je patentová a inovativní RGB bazénová žárovka řady PAR56 s bezproblémovou synchronizací. Doporučujeme toto osvětlení používat v bazénech osazených více RGB světly s požadavkem na plnou synchronizaci barevných režimů. Vhodná, jak pro domácnosti tak i pro použití např. v aquaparcích apod.

Zásadním rozdílem oproti standardním žárovkám PAR56 – ať halogenových tak LED, je maximální zajištění žárovky proti možnému rozlepení ve spoji mezi tělem žárovky a čočkou. Spoj je řešen výliskem polykarbonátu, který chrání vnitřní stěnu svítidla a zároveň je čočkou shora osazen těsněním a také je zajištěn dvanácti šrouby. Toto poskytuje žárovce maximální ochranu proti možné nestabilitě spoje. Samotná žárovka je osazena vysoce svítivým 18x3W MULTICOLOR čipy, které poskytují maximální jas a intenzitu vyzařovaného světla. Tělo žárovky je z nerez oceli SS316L, čočka vysokopevnostní Anti-UV polykarbonát. Proti možnému přehřátí je žárovka osazena unikátní high-tech termo deskou. LED-STAR MULTICOLOR představuje výraznou inovaci mezi LED žárovkami PAR56 a to při výborné ceně. Světla LED-STAR MULTICOLOR je možno bezproblémově synchronizovat pouze při použití "RGB ovladače G3.1" (najdete níže v odkazu „související produkty“)

POZN. MULTICOLOR LED čipy jsou RGB LED čipy, kdy v samotném jednom čipu o výkonu 3W, jsou vsazeny všechny tři základní barvy RGB spektra, tzn. červená, zelená, modrá. Tím je dosaženo výrazně jasnějších a jemnějších barev, na rozdíl od standardně používaných čipů, kdy každý čip je samostatnou barvou RGB spektra.

  • Bezproblémová synchronizace, ovládání dálkové či manuální 14 barevných režimů
  • Dvojitá ochrana proti možnému rozlepení. Spoj těla žárovky a čočky není řešen lepením, jako u ostatních typů na trhu, ale je taktéž jištěn šrouby
  • Výborná svítivost a krásně jasné barvy díky použítí MULTICOLOR LED čipům
  • Tělo žárovky v materiálu NEREZ SS316L, čočka tvrzený Anti-UV polykarbonát
  • Vynikající odvod tepla díky použití high-tech termo desce
  • Certifikace CE(TÜV), RoHS

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED BAZÉNOVÉ ŽÁROVKY PAR56
Záruka: 2 roky
Vstupní napětí: 12V AC
Příkon: 25W
Ovládání: Contoller Multicolor
Barva světla: RGB spektrum
? Svítivost: 1200 lm
Rozměr: 177 x 102mm
Typ a počet LED v žárovce: 18x3W MULTICOLOR čip CREE
Úhel vyzařování: 60°
? Krytí: IP68
Materiál: Tvrzený Anti-UV polykarbonát + nerez SS316L
Provozní teplota: -20° až +40°
Životnost: 50000 provozních hodin

Bazénová svítidla LED-STAR PAR56

Světlo do bazénu PAR56 barevné RGB

Synchronizace bazénových světel LED-STAR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LED-STAR je značka bazénového osvětlení vyráběného pro společnost LED-LUMIN s.r.o.