Vážení zákazníci, z důvodu usnesení vlády ČR je provozovna do odvolání uzavřena. Zboží lze objednat přes e-shop a následně ho vyzvednout přes "dveře", doporučujeme platbu kartou. Zboží s dopravou na Vaši adresu si stále můžete objednat na našem e-shopu. Děkujeme za pochopení.

Ovladač RGB pro bazénové LED osvětlení G3.1 - synchronizace RGB světel LED-STAR G3.1

Kód: 14001
Značka: LED-STAR
1 887,60 Kč 1 560 Kč bez DPH
Skladem

CONTROLLER MULTICOLOR slouží k absolutně bezproblémové synchronizace RGB bazénových světel LED-STAR MULTICOLOR G3.1. Synchronizovat můžete prakticky neomezený počet světel. Možnost dálkového či manuálního ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CONTROLLER MULTICOLOR slouží k absolutně bezproblémové synchronizaci RGB bazénových světel LED-STAR MULTICOLOR G3.1. a veškerých dalších RGB světel s typovým označením G3.1. Synchronizovat můžete prakticky neomezený počet světel s možností dálkového a manuálního ovládání.

CONTROLLER MULTICOLOR není koncipován jako většina ovladačů RGB signálu na trhu na principu přerušování toku elektrického proudu, ale jako klasický RGB controller, který je instalován až za samotným transformátorem, tudíž je oproštěn od problémů s případnými výkyvy či výpadku proudu (při výpadku proudu a následném zapnutí se světle samovolně nezapnou). Samotný controller disponuje 14 barevnými režimy, dále funkcemi rozjasňování a ztlumování intenzity světla (stmívač),  režimy automatických změn barev s možností nastavení rychlosti těchto změn atd. Instalací CONTROLLERU MULTICOLOR je možno synchronizovat až 20 RGB světel. V případě požadavku na synchronizaci více RGB světel se vždy na dalších 10 světel napojí ZESILOVAČ RGB SIGNÁLU. Takto můžete napojit neomezený počet světel s plnou synchronizací.  

Dosah dálkového ovladače ve volném prostoru cca 50 metrů.

Výkon G3.1 ovládání je 600Watt (součet výkonu světel, která jsou napojena na ovladač). Při požadavku na napojení světel s vyšším výkonem než výše uvedeným je nutno použít zesilovač signálu G3.1.

  • Patentovaný výrobek
  • Absolutně bezproblémová synchronizace neomezeného počtu RGB světel G3.1
  • Netrpí výkyvy elektrického proudu
  • Pestrá škála barevných režimů a dalších funkcí
  • Vynikající poměr kvalita x cena
  • ISO 9001:2008, CE, RoHS, FC, R&TTE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OVLADAČE A STMÍVAČE
Záruka: 2 roky
Výkon + napětí: 1,5 Watt AC12-15V
Pro osvětlení do výkonu: 600Watt
Ovládání: Dálkové, manuální
Barva světla: RGB spektrum
Počet barevných režimů: 14
Frekvence: 50-60Hz
Rozměry: Controller d160xš71x29mm, dálkový ovladač
Hmotnost: 320gr
Provozní teplota: -10°C - +50°C

Synchronizace RGB žárovek G3.1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: