LED nalepovací solární světlo do bazénu - Moonlight bílá 4000K, 320lm

Kód: 41001D
Značka: LedecSun
6 642,90 Kč 5 490 Kč bez DPH
Skladem

Máte již zabudovaný bazén a dodatečně tento chcete osvětlit? Je to tak jednoduché - montáž do pěti minut bez zásahu do konstrukce bazénu, žádná elektroinstalace, nulové náklady na elektřinu. To jsou světla LedecSun a bazénový světlomet v barvě vyzařovaného světla teplá bílá. Svítidlo osvětlí plochu přibližně 20m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V zastoupení španělského výrobce LedecSun si Vám dovolujeme představit bazénový světlomet Moonlight light , který je bezesporu revolučním řešením osvětlení bazénů a to i bazénů již realizovaných, které nedisponují instalovaným osvětlením. Samotný světlomet je bez nároků na jakoukoliv spotřebu energie, elektrická energie se kumuluje ze solárních panelů, které jsou součástí světlometu. Tudíž zde také odpadá nutnost jakékoliv elektroinstalace. Samotný světlomet se za pomoci polymerového lepidla nalepí přímo na stěnu bazénu bez nutnosti odpouštění vody, kdy samotná instalace zabere cca 5 minut Vašeho času a zvládne ji prakticky každý! Ostatně vzhlédněte videoprezentaci + další videa v kategorii „VIDEO“.

Světlomet Moonlight light je plně automatický světlomet dobíjený solárními panely s vyzařovanou barvou světla „denní bílá“. Dobíjení světlometu probíhá během dne a průměrná doba svícení je v noci cca 7 hodin. Světlomet se automaticky rozsvítí při stmívání, kdy první hodinu je „náběh“ světla plynulý, aby toto kopírovalo stmívání samotného dne. Světlomet pracuje s napětím nižším než 4 volty, eliminována je jakákoliv nutnost elektroinstalace a tudíž nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Samostatný světlomet osvětlí plochu přibližně 20m2.  

Světlomet Moonlight light se instaluje přímo na stěnu bazénu a to lepením za pomoci polymerového lepidla. Pro instalaci není tudíž nutné nejen jakékoliv vrtání do bazénu, ale také nemusíte odpouštět vodu.

Samotný světlomet je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a komponentů, splňující certifikaci RoHS. Vhodný do slané i chlorované vody.

Určeno pro veškeré typy bazénů mimo plastové.

  • Žádná spotřeba elektřiny, solární nabíjení pod vodou
  • Automatické zapnutí/vypnutí
  • Rychlá instalace bez nutnosti odpouštění vody v bazénu a zásahů do konstrukce bazénu
  • Tenký profil bez okrajů
  • Žádné elektrické přípojky
  • Vhodné do chlorované i slané vody
  • Podvodní osvětlení pro bazény, jezírka, fontány, atd.
  • Osvětlení bazénu s nulovými náklady na energiii

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED SVĚTLA SOLÁRNÍ A NABÍJECÍ
Záruka: 2 roky
Výkon + napětí: 3,8V, kapacita 3.200mA
Ovládání: Automatické
Barva světla: Denní bílá, 4000K
Svítivost: 320 lm
Typ a počet LED v žárovce: SMD PLCC-2 High Power
Úhel vyzařování: 175° - horizontálně i vertikálně
? Krytí: IP68
Rozměr: Ф 310 mm, šířka 12mm
Hmotnost: 1200gr
Provozní teplota: -10°C až + 50°C

Instalace světel LedecSun

LedecSun - instalace a ukázka svítivosti a automatického režimu

LedecSun - ukázky svítivosti a automatického režimu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: